top of page
Verileri Düzenleme

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

www.worldreinsuranceplatform.com WERİSOFT Teknoloji ve Yazılım Hizmetleri A.Ş. tarafından, sigorta sektöründe konvansiyonel olarak yapılan koasürans, reasürans, retrosesyon ve fronting işlemlerinin, dijital bir platformda on-line olarak yapabildiği, bulut teknolojisi ile geliştirilmiş ve global pazarda hizmet veren bir web portalıdır.

 

Misyonumuz

 

Dünya genelinde sigortacılık işlemlerini kolaylaştırmak, sektörün paydaşlarının konvansiyonel olarak yaptığı karmaşık kimi iş ve işlemleri teknolojinin imkanlarını kullanarak basitleştirmek, daha şeffaf, hızlı, raporlanabilir, daha ekonomik ve verimli hale getirmektir.

 

Amacımız; sigorta sektöründeki maliyetleri azaltmak, dünya genelinde kişi başına düşen sigortalılık oranlarını yükseltmek, tüm taraflar için karlı ve sürdürülebilir yeni bir iş modeli üretmektir.

 

Vizyonumuz

Vizyonumuz; sistemi mümkün olan en kısa sürede küresel ölçekte koasürans, reasürans ve retrosesyon işlemlerinin yapıldığı global bir dijital havuz haline getirmektir.

 

 

Hedefimiz; ilk yılın sonunda hizmet verilen ülke sayısını 15’e, ikinci yılın sonunda 40’a, üçüncü yılın sonunda ise 100’e çıkarmaktır. Beş yılın sonunda ise sigorta poliçesi kesilen her ülkedeki her sigorta ve reasürans şirketini sisteme dahil etmektir.

 

Sistem sayesinde herhangi bir ülkede faaliyet gösteren sigorta ve reasürans şirketleri, kısa süre sonra dünya piyasaları ile en geniş manada entegre olabilecek, en kaliteli teminatları, en uygun şirketlerden en optimal fiyatlarla temin edebileceklerdir.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? 

Size yardımcı olmak için buradayız. Bize e-mail, telefon araması ya da sosyal medya sayfalarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Whatsapp-Icon.png
bottom of page